" S úsměvem jde všechno líp "

Základní škola a mateřská škola Uhřice, okres Hodonín

Uhřice 90
zs.uhrice@seznam.cz

Vítejte na našem webu

Vítejte na webové prezentaci školy Uhřice. Jsme příspěvková organizace zřízená obcí Uhřice. Jde o typ malotřídní základní školy, se dvěmi odděleními mateřské školy, školní družinou a školní jídelnou. Do září roku 2016 se v budově školy nacházela jak škola základní, tak i mateřská. Se začátkem nového školního roku 2016/2017 se otevřela nová budova, kde nyní sídlí dvě třídy mateřské školy. A to třída Pastelek a Sluníček. Dále se sem přemístila zbrusu nová kuchyň a jídelna pro ZŠ. Ve stávající budově zůstala základní škola, kde vzděláváme žáky 1. - 4. ročníku. Na žáky základní školy čekala v novém školním roce také nová družina a šatna. Žáci vyšších ročníků dojíždějí do škol okolních vesnic.

Předškoláky připravujeme na plynulý přechod z MŠ do ZŠ.

V naší škole pracuje poměrně mladý pedagogický kolektiv, který je ochoten se dále vzdělávat a přijímat nové metody a formy učení.

Upozornění návštěvníkům

Na hlavní stránce najdete přehled aktuálních novinek a akcích, které jsou spjaté se školou Uhřice a všech jejích zařízení.

Libí se vám nové stránky?

Zelený den

06.05.2014 09:29
Dne 9.5.2014 v pátek se ve škole uskuteční zelený den.

Sběr papíru

14.04.2014 19:12
Dne 16. 4. 2014 se uskuteční v areálu naší školy sběr papíru. Kontejner bude umístěn za školou a bude přístupný od 7:30.   Proč sbíráme papír? uklízíme nepořádek kolem sebe chráníme stromy a životní prostředí při výrobě "nového" papíru dochází ke znečišťování vody i ovzduší
Dnes byla spuštěna naše nová webová prezentace. Vytvořili jsme nové internetové stránky, kde se rodiče a žáci dozví informace o naší škole. Budeme zde vystavovat novinky, které se odehrávají v naší instutici pro lepší informovanost nás všech.
<< 9 | 10 | 11 | 12 | 13